Kuralsız_Adam61

Kuralsız_Adam61


İdeal Gümrük Müşavirliği LTD. ŞTİ.

İdeal gümrük müşavirliği, Türkiye de birçok sektör içerisinde olmasının tecrübesi ve uzmanlaşmış kadrosuyla firmaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda birikimlerini en iyi şekilde kullanmayı bilen müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir gümrük firmasıdır.

İdeal gümrükleme, müşterilerine Dış Ticarete konu olan ürünlere ilişkin, izlenmesi gereken yöntemler ve alınması gereken izinler hakkında sürekli danışmanlık hizmeti verir. Ayrıca ithal edilmek istenen eşya ile ilgili tarafımıza ulaştırılan belge ve bilgiler üzerinde yapılan ön araştırmalarla, her türlü izin, Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu (GTİP) tespiti ve maliyet çalışması yapılması suretiyle GV, KDV, ÖTV, Damping, Gözetim vb. maliyetlerin önceden bildirilmesi İdeal gümrük müşavirliği‘ nin danışmanlık hizmetleri arasındandır.
İşimizde koordinasyon hayati önem taşır. Talep halinde partnerlerimizden uluslararası nakliyeci firmaları ile başlayan koordinasyon, ürünlerin Türk Gümrüklerine ulaşması ile gerek küşad gerek motorlu, yaya ve arabalı kuryelerin evrak toplaması ve gerekse satıcı, alıcı, antrepo ve ülke içi nakliye ilişkilerinin koordine edilmesiyle devam eder.

Tüm ürünlerin yasal prosedürlerinin gerçekleşmesi için de müşterilerine destek veren İdeal gümrük müşavirliği, sürecin gereken her aşamasında uzman ekipleriyle, müşteriyle yakın temas içinde olmakta, yasal prosedür, nakliye, antrepo ve müşavirlik işlerini, dinamik ve güvenli bir bilgi akışı içerisinde gerçekleştirmektedir.